BELLANIZER™

Czym jest?

To w zasadzie coś z niczego. Zupełnie darmowy organizer, który stworzysz z pudełka wysyłkowego po otrzymaniu swojego zamówienia. Zwykłe pudełko wysyłkowe na tym etapie zasadniczo zakończyło swoją rolę i przeważnie trafia do śmieci. Projekt Bellanizera™ da mu drugie życie jako praktyczne narzędzie dla uporządkowania Twoich materiałów do pracy, a przy tym jest wyjątkowo trwały i elegancki. Nie ma na świecie drugiego takiego. To nasz własny projekt od A do Z.

Jak go zdobyć?

Bellanizera™ nie da się kupić. Otrzymasz go za darmo składając zamówienie w naszym sklepie. Po prostu wyślemy w nim Twoje produkty. Nie każde zamówienie jest jednak pakowane w Bellanizer™. Posiadamy dwa mniejsze rozmiary pudełek wysyłkowych (oraz kilka większych), więc drobne zakupy pakujemy w mniejsze kartoniki. Bellanizer™ otrzymasz zawsze zamawiając Segregator kart klienta (z myślą o nim wybraliśmy rozmiar Bellanizera™), oraz składając zamówienie na 15 do 30 kasetek rzęs, lub ich odpowiednik jeśli chodzi o rozmiar produktów.

Poniżej możesz obejrzeć film instruktażowy ze składania Bellanizera™ oraz dowiedzieć się jak powstał.
Jeśli Bellanizer™ trafił w Twoje ręce, koniecznie pochwal się rezultatem ze składania w swoich social media i oznacz nas!
FACEBOOK INSTAGRAM
Jesteśmy bardzo Ciekawi, jak Ci poszło :)

 

Instrukcja krok po kroku jak ze specjalnego pudełka wysyłkowego BellaLash STORE złożyć praktyczny organizer na kasetki rzęs:

 

Wybór ma znaczenie

W BellaLash dbamy o środowisko. Ograniczamy do absolutnego minimum użycie plastiku podczas pakowania waszych paczek. Dlatego folię bombelkową zastąpiliśmy nacinanymi arkuszami z papieru kraft, wypełniacz to wyprodukowany ze skrobi skropak, nasze foliopaki i taśmy pakowe produkujemy w 100% z materiałów recyklingowych, a pudełka wysyłkowe to niefoliowane kartony z papieru makulaturowego. Nie zawsze jednak tak było. Zaczynaliśmy jako mały sklepik, który wysyłał najwyżej kilkadziesiąt paczek w miesiącu. Zupełnie się wówczas nie przejmowaliśmy tym jakich materiałów używamy do pakowania. Nie było to dla nas istotne, ponieważ nie zauważaliśmy problemu. Dopiero skala spowodowała, że postanowiliśmy coś z tym zrobić. Tak jak rosła popularność BellaLash wśród stylistek i liczba wysyłanych miesięcznie paczek, tak rosła nasza świadomość tego, że nasze działania mają realny wpływ na środowisko. Dojrzeliśmy do tego, żeby robić to dobrze. Teraz idziemy o krok dalej.

Od pomysłu przez projekt po realizację

Gdy osiągnęliśmy swego rodzaju szczyt, jeśli chodzi o ekologiczne pakowanie waszych zamówień, uznaliśmy, że jest to zamknięty temat i nie da się w tej kwestii zrobić nic więcej. Dopiero podczas projektowania nowych pudełek wysyłkowych, m.in. dla naszego hitu – segregatorów kart klienta, wpadliśmy na pomysł ponownego wykorzystania kartonów wysyłkowych. Padło na organizery do kasetek z rzęsami, których często brakowało Izie. Firma, z którą współpracujemy, nie posiadała wykrojników do potrzebnych dla nas rozmiarów pudełek, więc musieliśmy zlecić ich wykonanie od podstaw. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby nie było to zwykłe pudełko wysyłkowe. Koszt produkcji jest bowiem taki sam.
Proces projektowy to początkowo wiele godzin z różnymi pudełkami, miarką i nożem do tapet. Szybko okazało się, że klasyczne pudełko fasonowe ma niemal idealne proporcje, by przy odpowiednich nacięciach złożyć je w organizer. Dokładanie dodatkowej tektury mijałoby się z celem. Gdy udało się stworzyć wstępny zarys projektu, który dawał nadzieję na powodzenie przedsięwzięcia, przyszła kolej na współpracę z producentem i pierwsze prototypy.
Wraz z pierwszymi egzemplarzami próbnymi pojawiły się pierwsze problemy. Często wyeliminowanie jednego z nich powodowało pojawienie się innego. Nie macie pojęcia, z ilu rodzajów tektury można wyprodukować pudełko wysyłkowe! Różnice w grubości, sztywności, rodzaju fali czy ilości warstw wywracały dotychczasowe projekty do góry nogami. Na nowe prototypy wytworzone dla porównania z kilku rodzajów tektury trzeba było czekać tygodniami, co przy konieczności powtarzania tego procesu spowodowało, że rozciągnął się on w czasie na wiele miesięcy. Ostatecznie udało nam się osiągnąć pożądany efekt. Nacięcia i perforacje zaprojektowaliśmy w taki sposób, by nie miały negatywnego wpływu dla trwałości pudełka wysyłkowego, które przede wszystkim musi odpowiednio zabezpieczyć produkty w trakcie transportu, a jednocześnie umożliwiały łatwe złożenie trwałego organizera. Pozostało przygotować kliszę z projektem nowego nadruku i gotowe! Nasz Bellanizer™ trafił do produkcji.

Mamy nadzieję, że nasze Bellanizery™ pomogą Wam uporządkować wasze kolekcje kasetek z rzęsami. Może znajdziecie też dla nich inne zastosowania :) Jeśli tak, koniecznie podzielcie się tym z nami!
Pozdrawiamy!

team BellaLash

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.