Zostań VIPem!

W BellaLash STORE bardzo cenimy stałą współpracę z naszymi klientami dlatego uruchomiliśmy system VIP, który nagradza coraz większymi rabatami za składanie zamówień w naszym sklepie.

Każda złotówka wydana na produkty w BellaLash STORE zamieniana jest na punkty, dzięki którym możesz zdobyć status klienta VIP. Osiągając kolejne poziomy VIP odblokujesz coraz większe rabaty dla swojego konta na cały asortyment!

Aby osiągnąć status klienta VIP1, VIP2, VIP3, VIP4 lub VIP5 należy w przedziale od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca zdobyć przypisaną dla danego poziomu liczbę punktów. W momencie osiągnięcia wymaganej liczby punktów status klienta VIP uruchamia się automatycznie, a wraz z nim przypisane do niego rabaty.

Status VIP utrzymuje się od momentu jego uruchomienia do końca kolejnego miesiąca. Po osiągnięciu statusu klienta VIP1 lub wyższego odpowiednia dla danego poziomu pula punktów zostaje wykorzystana, a pozostałe przechodzą na kolejny miesiąc. Niewykorzystane punkty mogą przejść na kolejny miesiąc tylko raz. Jeśli w kolejnym miesiącu nie zostanie osiągnięty przynajmniej  poziom VIP1, punkty przepadną.

Przykład:
Klient złożył zamówienie za 573 zł 7 lipca. Po zrealizowaniu zamówienia na jego konto VIP wpłynęły 573 punkty. Poziom VIP2, a wraz z nim rabat 5% na cały asortyment został automatycznie uruchomiony i będzie aktywny do 31 sierpnia. Jeśli nie złoży więcej zamówień w lipcu, to 73 punkty zostaną przeniesione na kolejny miesiąc. Jeśli klient do końca lipca zdobędzie jeszcze 427 punktów (łącznie 1000), osiągnie poziom VIP 3 (rabat 10%).

Poziomy VIP:

  • VIP1 - 300 pkt – rabat 3%
  • VIP2 – 500 pkt – rabat 5%
  • VIP3 – 1000 pkt – rabat 10%
  • VIP4 – 2000 pkt – rabat 15%
  • VIP5 – 4000 pkt – rabat 20%

Sprawdź swój status VIP.

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.