Studio

Bellalash Studio oferuje usługi stylizacji rzęs oraz szkolenia na najwyższym poziomie. Świadczą o tym osiągnięcia właścicielki studio - Izabeli Włodarskiej. Iza zajmuje się stylizacją rzęs od 2011 roku, a w roku 2015 dołączyła do grona instruktorów prestiżowej marki Noblelashes.

Jest laureatką Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Rzęs Kolibri Fest 2016 - I miejsce w konkurencji Mega Volume w kategorii Expert (najwyższa kategoria dla instruktorów), w roku 2017 na mistrzostwach Lash Me! in Warsaw Iza czterokrotnie stanęła na podium - w każdej kategorii, w której brała udział.

Jej dążenie do perfekcji oraz bardzo wymagające szkolenia sprawiają, że pod jej skrzydła trafiają kursantki z całej polski oraz wielu krajów Europy. Jeśli także chcesz poznać tajniki stylizacji rzęs oraz dołączyć do grona stylistek Noblelashes, zapraszamy na szkolenia i do kontaktu z Izą lub pod numerem telefonu 509 962 695. 

Wszystkie panie, które chcą podkreślić swoje spojrzenie pięknymi rzęsami zapraszamy do Bellalash Studio. Nasze stylistki zajmują się przedłużaniem rzęs metodą klasyczną 1:1 oraz wszystkimi metodami objętościowymi: 2D, 3D, 4-6D, Hollywood effect (Russian Volume). Do swojej pracy wykorzystują najlepszej jakości produkty marki Noblelashes. Stylistki pracujące w Bellalash Studio ukończyły szkolenia pod okiem Izabeli Włodarskiej.

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.