Dostawa

Zapraszamy do składania zamówień w sklepie Bellalash Store. W celu maksymalnego usprawnienia procesu zakupowego i zwiększenia wygody składania zamówień przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę rozwiązań w zakresie dostaw.

Odbiór osobisty w sklepie w Bydgoszczy

Odbiór osobisty w salonie w Bydgoszczy przy ul. Bartosza Głowackiego 28 możliwy jest zarówno przy płatności Internetowej jak i za pobraniem (kartą oraz gotówką) w godzinach pracy sklepu od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.

Dostawa na terenie Bydgoszczy

Zapraszamy do dokonywania zakupów na terenie Bydgoszczy. Nasz przedstawiciel dostarczy zamówienie bezpośrednio do salonu. Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia złożone po 12.00 zostaną zrealizowane w kolejnym dniu roboczym.

Koszt dostawy na terenie Bydgoszczy wynosi 9,90 zł brutto. Dla zamówień powyżej 350 zł brutto dostawa jest darmowa.

Wysyłka na terenie Polski

Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 16.00 wysyłane są tego samego dnia.

Koszt wysyłki po przedpłacie wynosi 20 zł brutto. Dla zamówień powyżej 350 zł brutto wysyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki za pobraniem wynosi 24 zł brutto. Dla zamówień powyżej 350 zł brutto wysyłka jest darmowa, a klient pokrywa jedynie koszt obsługi płatności za pobraniem, który wynosi 4 zł brutto.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i doręczane maksymalnie w ciągu 48 godzin od ich nadania (w większości przypadków paczki dostarczane są w następny dzień roboczy). Szczegóły znajdziecie na stronie DPD. Sklep BellaLash STORE nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską.

Wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Oferujemy wysyłkę kurierską do wszystkich krajów UE, pozostałych krajów Europy oraz USA. Koszt wysyłki zależny jest od kraju adresata. Wysyłki realizowane są po przedpłacie.

Wszystkie wysyłki przedpłacone wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.