Dostawa

Zapraszamy do składania zamówień w sklepie Bellalash Store. W celu maksymalnego usprawnienia procesu zakupowego i zwiększenia wygody składania zamówień przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę rozwiązań w zakresie dostaw.

Odbiór osobisty w salonie w Bydgoszczy

Darmowy odbiór osobisty w salonie w Bydgoszczy przy ul. Bartosza Głowackiego 28 możliwy jest zarówno przy płatności Internetowej jak i za pobraniem (kartą oraz gotówką) w godzinach pracy salonu od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00.

Dostawa na terenie Bydgoszczy

Zapraszamy do dokonywania zakupów na terenie Bydgoszczy. Nasz przedstawiciel dostarczy zamówienie bezpośrednio do salonu. Zamówienia złożone do godziny 13.00 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia złożone po 13.00 zostaną zrealizowane w kolejnym dniu roboczym (dotyczy całej Bydgoszczy oprócz dzielnic Fordon i Osowa góra). Dostawy do Fordonu realizowane są w każdy wtorek i piątek, natomiast na Osową górę w poniedziałki i czwartki.

Podczas dostawy nasz przedstawiciel na życzenie klienta pomoże zapoznać się z naszą ofertą i dopasować rozwiązania do Państwa potrzeb.

Wysyłka na terenie Polski

Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 15.00 wysyłane są tego samego dnia.

Koszt wysyłki po przedpłacie wynosi 14 zł brutto. Dla zamówień powyżej 150 zł brutto wysyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki za pobraniem wynosi 18 zł brutto. Dla zamówień powyżej 150 zł brutto wysyłka jest darmowa, a klient pokrywa jedynie koszt pobrania, który wynosi 4 zł brutto.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i doręczane maksymalnie w ciągu 48 godzin od ich nadania (w większości przypadków paczki dostarczane są w następny dzień roboczy). Szczegóły znajdziecie na stronie DHL. Sklep BellaLash STORE nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską.

Wysyłka na terenie Unii Europejskiej

Oferujemy wysyłkę kurierską do wszystkich krajów UE. Koszt wysyłki to 60 zł brutto, wysyłki realizowane są po przedpłacie.

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.