Rabaty

Jak zdobyć rabat w Bellalash?

Otóż jest na to kilka sposobów. Wymienimy je wszystkie poniżej.

 1. Każdy kursant Lash School by Bellalash otrzymuje jednorazowy Voucher rabatowy na 15% zniżki. Voucher można wykorzystać On-line lub stacjonarnie bezpośrednio po szkoleniu. Po wykorzystaniu Vouchera na koncie klienta uruchamiany jest stały rabat na cały asortyment naszego sklepu w wysokości 5%.

  Klienci platformy e-learningowej lashschool.pl również mogą otrzymać jednorazowy Voucher rabatowy. Informacje na ten temat można znaleźć w opisie materiałów dostępnych na platformie.

 2. Podjęliśmy współprace z topowymi instruktorkami w Polsce, dzięki czemu po ukończeniu szkolenia pod okiem jednej z nich, kursant otrzyma rabat w naszym sklepie.
  Do tego grona należą:
  Urszula Pałka - Olsztyn
  Katarzyna Szelągowska - Nieporęt
  Patrycja Pawłowska - Gdynia

 3. Jako dystrybutor produktów marki Noblelashes honorujemy rabaty dla kursantów oraz instruktorów marki. Aby otrzymać rabat należy przesłać skan lub zdjęcie certyfikatu Noblelashes (z widocznym numerem) na adres sklep@bellalash.pl. Na tej podstawie zostanie aktywowany stały rabat na koncie użytkownika - odpowiednio 5% dla kursanta oraz 20% dla instruktora.

 4. W ramach naszego sklepu funkcjonuje system VIP, który automatycznie nagradza naszych klientów rabatami od 3 do nawet 20% na cały asortyment. Z zasadami przyznawania rabatów systemu VIP możesz się zapoznać klikając w ten LINK.

Nie ma możliwości uzyskania rabatu na zamówienie złożone przed aktywacją rabatu w systemie w związku z czym prosimy o przesłanie zdjęcia/skanu certyfikatu przed złożeniem zamówienia.

Gdy rabat zostanie aktywowany na Państwa koncie, wyświetlane ceny będą obniżone odpowiednio do przysługującego rabatu.

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.