Ucz się od najlepszych

Zdobycie odpowiedniej, wyspecjalizowanej wiedzy i umiejętności to jeden z warunków odniesienia sukcesu. Potrzebni do tego są nauczyciele, których sama musisz wybrać. Ten wybór może zaważyć na twojej karierze jako stylistki, dlatego ważne jest, abyś podjęła go świadomie.

Poniżej prezentujemy sylwetki jednych z najlepszych instruktorów w branży, którzy mogą poszczycić się licznymi osiągnięciami zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

To instruktorzy Lash School by Bellalash oraz nasi Partnerzy, dla których przekazywanie wiedzy stało się sensem życia. Wybór któregokolwiek z nich, to gwarancja najwyższych standardów nauczania.

Ukończenie kursu u jednego z przedstawionych tu instruktorów zapewnia dożywotni rabat na cały asortyment BellaLash STORE. Dodatkowo po szkoleniu otrzymasz Voucher, który upoważni Cię do dużego, jednorazowego rabatu.

Instruktorzy Lash School by Bellalash

Iza Schuchmilska

Razem ze mną możesz osiągnąć wiele. Mogę być Twoim przewodnikiem, drogowskazem, wsparciem – ale to Ty musisz wykonać całą robotę! Dołącz do Świata Bellalash i stań się doskonałą stylistką oprawy oka. Lash School zostało stworzone po to, żeby wspierać takie osoby jak Ty! Ambitne, szukające nowych rozwiązań, dążące do perfekcji.

Poznaj moją historię, być może znajdziesz w niej cząstkę siebie.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii oraz technikiem farmacji. Jednak to stylizacja rzęs skradła moje zawodowe serce. Upiększanie oczu i tworzenie nowego spojrzenia klientek to praca, która sprawia mi ogromną przyjemność, a swój początek miała w marcu 2011 roku. Jednak najwięcej uwagi przykładam obecnie do nauczania. Od 2015 roku prowadzę szkolenia, wprowadzam innych w świat stylizacji rzęs, uczę jak wykonywać takie zabiegi profesjonalnie, jak pracować z klientem.

Jestem założycielką i instruktorem szkoły stylizacji rzęs Lash School by Bellalash w Bydgoszczy. Początkowo współpracowałam z firmą Noble Lashes, później z United Lash Army, aby w końcu zacząć tworzyć własną markę – Lash School by Bellalash.

Możesz razem ze mną uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych, w sali szkoleniowej Lash School, gdzie pod moim czujnym okiem, nauczysz się lub rozwiniesz swoje umiejętności stylizacji rzęs (wszystko zależy od tego, na jakim jesteś poziomie zaawansowania). Możesz razem ze mną przejść przez wszystkie etapy:

 • przedłużanie metodą 1:1 (kurs podstawowy)
 • zagęszczanie metodami objętościowymi (kurs podstawowy i zaawansowany)
 • doszkolenia techniczne
 • korepetycje rzęsowe

Szczegółowe programy szkoleń dostępne są na  https://lashschool.pl/szkolenia-w-bydgoszczy

Wychodząc naprzeciw osobom, które chcą zgłębić wiedzę z konkretnego aspektu stylizacji w zaciszu własnego domu, przygotowałam materiały on-line, które są dostępne na platformie szkoleniowej lashschool.pl.

Nauka on-line jest bardzo wygodną formą edukacji, jednak dużo zależy od sposobu nagrania, przekazania wiedzy, jakości filmów. Już pisząc scenariusz, wiedziałam jak ważne zadanie przede mną stoi. Jak istotne jest wyczerpanie tematu w danym nagraniu, żeby odpowiedzieć na wszystkie potencjalne pytania kursantki. Pomogło mi w tym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Do współpracy przy montażu filmów, stworzeniu strony, reklamy, zaprosiłam młode, kreatywne i energiczne osoby, które pasują do mojego charakteru i stylu.

Zapraszam Cię zatem do mojej internetowej części szkoleń, które uzupełnią Twoją wiedzę, odpowiedzą na nurtujące pytania, pokażą nowe możliwości. W ofercie Lash School znajdziesz:

Wykłady serii Lash Lessons:

 • zasady trwałej aplikacji,
 • przyspieszenie tempa pracy,
 • analiza oczu, dobór rzęs i modelowania.

Filmy instruktażowe serii Lash Practice:

 • przygotowanie rzęs do zabiegu,
 • separacja rzęs dolnych i lifting powieki,
 • praca pęsetą separującą,
 • praca z klejem, cleanerem, primerem, przyspieszaczem,
 • usuwanie rzęs,
 • triki na kąciki.

A film instruktażowy o poprawnym odstępie od powieki, możesz otrzymać za darmo podając w tym linku swój adres e-mail lashschool.pl/newsletter

Zapraszam Cię do mojego rzęsowego świata Bellalash.

Platforma szkoleń on-line  Instagram  Facebook

 

Dorota KępińskaDorota Kępińska

Z wykształcenia jestem kosmetologiem, a stylizacją rzęs zajmuję się od 2015 roku. Odbyłam wiele kursów, u różnych instruktorów, ale od 2018 roku, stylizacja brwi skradła moje serce. Pięknie wykonane brwi, idealnie dopasowane do twarzy klientki, są dopełnieniem rzęs przedłużanych czy liftingu. Nie będę oryginalna pisząc, że brwi są ramą dla oczu, ale tak po prostu jest!

Razem ze mną, możesz wejść w świat geometrii brwi, koloryzacji i laminowania. Nauczę Cię jak wykonać idealny kształt brwi oraz jaką metodę farbowania wybrać – farbka chemiczna czy henna pudrowa. Dowiesz się jak ujarzmić niesforne włoski na brwiach, czyli wykonać zabieg, który należy do najnowszych trendów stylizacji brwi.

W ofercie mamy szkolenia:

 • stylizacji i geometrii brwi  henną pudrową oraz farbami
 • laminacji brwi

Szczegółowe programy szkoleń dostępne są na  https://lashschool.pl/szkolenia-w-bydgoszczy

 

Nasi Partnerzy

Kasia SzelągowskaKasia Szelągowska

Z wykształcenia i powołania jestem nauczycielem języka angielskiego. Jednak po kilkunastu latach pracy w zawodzie chęć wykorzystania swoich zdolności manualnych przeważyła i zostałam najpierw stylistką, potem instruktorem stylizacji rzęs. Rzęsy są moją ogromną pasją, gdzie mogę dać upust swojej artystycznej stronie.

Zamiłowanie do nauczania pozostało ale szkolenia u mnie są inne, bo są na luzaku. Sama nie lubię sztywnej i poważnej atmosfery, a luz i ciężka praca wcale się nie wykluczają. Moim celem jest pokazanie, że stylizacja rzęs to nie tylko sztywne zasady, bo przecież zasady są po to by je łamać. Uczę tak, aby każda stylistka wyciągała wnioski z tego co się nauczyła, że należy badać i drążyć aż się znajdzie właściwe zasady dla siebie samej.

Facebook   Instagram   lashmemagazine.pl   lashmemagazine@gmail.com

 

Urszula PałkaUrszula Pałka

Jestem stylistka z 10. letnim stażem. 

,,Wiedzą by stała się użyteczna, musi być przekazywana dalej" to moje motto, którym kieruję się od ponad 6. lat jako Instruktor stylizacji rzęs. Przekazuję wiedzę w sposób, dzięki któremu sama najlepiej przyswajam wiedzę czyli konkretnie ale na luzie, w prosty sposób, na przykładach z życia, bez lania wody.

Stylizacja rzęs to nie tylko moja praca ale pasja- po tylu latach mówię to z pełną świadomością. Zawsze stawiam sobie duże cele: własny salon, platforma e-learningowa, współtworzenie pierwszego w Polsce Klubu online dla stylistów rzęs. Na swoich szkoleniach staram się nie tylko uczyć. Popycham kursantów do przodu, próbuję inspirować oraz motywować.

Gdzie możesz zdobywać ze mną wiedzę?

 • Na szkoleniach stacjonarnych w Olsztynie
 • Na szkoleniach online oraz w Klubie.

Facebook   Instagram   www.lashlearning.pl

 

Patrycja PawłowskaPatrycja Pawłowska

Jestem instruktorką z kilkuletnim stażem. W moim przypadku pierwszy kontakt z rzęsami nie zaowocował miłością, więc doskonale rozumiem trudy początkujących stylistek i zawsze powtarzam, że " nie od razu Rzym zbudowano". Na co dzień prowadzę szkolenia zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Dodatkowo jestem współtwórcą pierwszego w Polsce klubu online dla stylistek rzęs i brwi - Klubu Szalonych Pęset. Wiedzę przekazuję prosto i bez zbędnego wyolbrzymiania.  Lubię teorie jasne i klarowne, a przede wszystkim takie, które mają ułatwiać nam pracę. Podczas moich szkoleń oprócz dużej ilości wiedzy...wypijamy litry kawy bądź pokrzywy i zagryzamy ciastkiem. Co uwielbiam w stylizacji rzęs? Przede wszystkim to, że poniekąd mogę zabawić się w chirurga i dać nowe spojrzenie. Ponieważ kocham czekoladę to jestem również fanką rzęs brązowych i to w każdym odcieniu.

Instagram    Facebook

× Używamy cookies i innych podobnych technologii (Pixel Facebooka, Google Analytics). Robimy to w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.